ЗДО №2 ”Світлячок”
Коцюбинської селищної ради Київської області

інформація для батьків про реєстсрацію в ДНЗ

Хочу в садочокЯ – хочу в садочОК!

Електронна реєстрація дітей в дошкільні навчальні заклади

Шановні батьки, тепер для Вас створено можливість поставити свою дитину в чергу, не виходячи з дому.

На сайті реєстрації reg.isuo.org надана можливість подачі заяви для постановки на облік за місцем проживання дитини, що потребує навчання та виховання в дошкільному навчальному закладі.

Для успішної реєстрації Вашої дитини в електронній черзі при заповненні форми заяви, Вам необхідно вказати достовірну інформацію.

Подавати заявку можна лише в один дошкільний навчальний заклад. При необхідності, обраний ДНЗ можна змінити, звернувшись до відповідальної особи в управлінні освіти і науки кабінет №5 (або в дошкільний навчальний заклад для селищ Гостомель, Ворзель, Коцюбинське).

Подача в електронному вигляді заяви забезпечує попередню реєстрацію дитини в електронній черзі з визначенням дати постановки на облік, яка є основою формування черговості.

Для підтвердження інформації, зазначеної в заяві, потрібно прикріпити до заяви скан-копії документів (свідоцтво про народження дитини, документ, що підтверджує наявність пільг). Або протягом 10 робочих днів з дня подання заяви звернутися до відповідальної особи в управлінні освіти і науки кабінет №5 (для селищ Гостомель, Ворзель, Коцюбинське звертатись в дошкільний навчальний заклад) з оригіналами документів.

Якщо інформація, зазначена в заяві, підтверджена документами, то дитина отримує постійну реєстрацію в електронній черзі за первісною датою подання заяви в електронному вигляді. Якщо заповнена Вами форма заяви за змістом не буде відповідати оригіналам документів або доданим скан-копіям, Вашу заяву буде анульовано.

Перед початком ознайомтесь з інструкцією щодо проведення реєстрації reg.isuo.org/upload/manual_ukr.pdf

 

Логін: *

Пароль: *