ЗДО №2 ”Світлячок”
Коцюбинської селищної ради Київської області

ДО УВАГИ БАТЬКІВ!!! ТЕРМІНОВО!!!

        Відповідно до статей 6, 13, 16, 22, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» з метою ефективного забезпечення реалізації та виконання вимог, визначених законами України, актами Кабінету Міністрів України, зокрема, постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), протокольними рішеннями регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.

         ЗОБОВ'ЯЗУЮ:

         1) у всіх державних і приватних закладах дошкільної освіти для створення безпечних умов для дітей провести у всіх приміщеннях дезінфекцію.

          2) дезінфекцію провести силами працівників закладів дошкільної освіти.

          3) закупівлю дезінфікуючих засобів провести за рахунок збору коштів с батьків, діти яких відвідують дані заклади дошкільної освіти.

          4) про проведення дезінфекції проінформувати комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обласної державної адміністрації.

Логін: *

Пароль: *